Polohy

20. 05. 2007 | † 12. 10. 2013 | kód autora: g8C

Kovbojka

Partner leží na zádech s pokrčenými koleny. Partnerka si nasedne na mužův pyj a jeho stehna může využít jako opěrky. Při této poloze si žena sama určuje hloubku průniku. Jedná se o polohu, při které dosahuje orgasmu většina žen. I proto je tolik oblíbená. Milostná poloha "Kovbojka" je pro oba partnery pohodlná, nenáročná a umožňuje maximální hloubku průniku a prožitku z milování.

 

Anál na koníčka

Tato poloha patří k nejoblíbenějším nejen při vaginálním styku, ale i při análním. V poloze na koníčka si může partnerka sama regulovat hloubku, se kterou do ní partner vniká. Žena je při této pozici velmi aktivní, proto pro ní může být tato poloha po chvilce vyčerpávající. Anál na koníčka má mnoho podob. Fantazii se meze nekladou.

 

Poloha 69

Styl této polohy je zřejmý, pokud se pozorně podíváte na číslice, která ji znázorňují. Jeden z partnerů leží uvolněně na zádech, zatímco druhý leží na něm, avšak hlavou k jeho přirození a svým pohlavím k jeho ústům. Poloha 69 má nezastupitelné místo především v předehře. Drobnou nevýhodou této pozice je těžší soustředění na vnímání své rozkoše a zároveň na darování rozkoše partnerovi.

 

Doggy style pro gaye

Tato animální poloha je vhodná jako první pozice při milování, neboť partner může doširoka roztáhnout nohy a ulehčit tak pronikání. Při této poloze dosáhnete velmi hlubokého vniknutí.

 

Skluzavka

Žena si lehne a dá si nohy za hlavu s tím, že se špičkama dotýká země. Nohy může mít u sebe (větší svírání penisu v pochvě), nebo roztažené. Muž si stoupne nad ženu a zeshora do ní vnikne. Při této poloze je silně stimulován ženin bog G, nicméně pro muže je poměrně vysilující a může být i nepříjemná.

 

Na židli

U milostné polohy "Na židli" se muž posadí na židli a žena rozkročmo na něj směrem k němu. Pro přirážení ženy je nutná pomoc partnerových rukou. Průnik sice není nikterak hluboký, nicméně při této poloze si můžete vychutnávat intimnitu z očí do očí...

 

Sloup

Oba partneři jsou ve stoje, žena vepředu s mužem za zády. Pro udržení rovnováhy je dobré chytit se vzájemně za ruce. Muž vstupuje do ženy zezadu, je zde potřeba trochu cviku a delší penis. Pro zjednodušení se partnerka může opřít o zeď. Tím také dojde k hlubšímu průniku.

 

Anjou style

Partneři si lehnou vedle sebe na bok. Muž poté vstoupí zezadu do partnerky. Jelikož má partner volné ruce, může je využí k laskání prsou ženy. Ke zvýšení vzrušení doporučuji polibky na partnerčin krk a šíji. Tato milostná poloha ideální, pokud je partnerka v jiném stavu (do 5. měsíce). Stejně tak je tato pozice vhodná pro dlouhý fyzicky nenáročný sex.

 

Doggy style - klasická poloha zezadu

Žena si udělá pohodlí, klekne si na kolena, roztáhne nohy a rukama se opírá o zem. Muž si klekne mezi její nohy a zezadu do ní vniká. Při této milostné polohy vniká penis velmi hluboko. Pokud navíc partnerka hodně vyšpulí zadek, je vnik opravdu hluboký. Ženám tato poloha přináší slastné pocity, neboť penis silně dráždí vrchní stěnu vaginy, která je velmi citlivá.

 

Misionářská poloha

Základní polohou milostných hrátek je poloha misionářská. Je vhodná zejména pro první milování. Partneři jsou ve velmi těsném intimním kontaktu, proto se mohou naplno oddávat slasti z přítomnosti svého protějšku. Misionářská poloha je velmi jednoduchá - žena si lehne na záda, roztáhne nohy a muž na ni shora nalehne a zasune penis do pochvy. Většina aktivity je na mužovi, nicméně partnerka může krouživými pohyby pánve zintenzivňovat sexuální prožitek.

 

 

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.