10tipů jak si osvěžit sex

20. 05. 2007 | † 12. 10. 2013 | kód autora: g8C

Skomírá vás sexuální život pod náporem stereotypu? Zkuste se inspirovat následujícími tipy, které vlijí do vaší ložnice novou vlnu adrenalinu.

 

1. Napište mu dopis.
Víte, že váš partner touží po tom, aby vás mohl sledovat při milování s jinou ženou, ale vy se na takovou praktiku příliš necítíte? Je vám známá jeho slabost pro drsnější techniky, ale vám takový způsob sexu nevyhovuje? Napište mu dopis, v němž jeho sexuální sny popíšete tak, jako byste se jich opravdu zúčastnili. Podobná praktika ale na váš sexuální život zafunguje pozitivně pouze v případě, že nežijete se zarputilým žárlivcem, který bude vaše erotické fantazie považovat za skutečnost.

 

2. Vyzkoušejte jeho citlivost.
Záda jsou jednou z nejcitlivějších zón těla, čehož můžete využít při lehce netradiční předehře. Zavažte své drahé polovičce oči a následně mu přejíždějte kolem páteře a po zádech různými předměty (např. hedvábným šátkem, hřebenem, skleněným těžítkem apod.). Čím různorodější a zajímavější povrch, tím lépe. Pokud patříte mezi hravější páry, může váš partner hádat, čím se ho právě dotýkáte.

 

3. Vyzkoušejte nová místa.
Probíhají vaše erotické radovánky vždy v posteli a při tlumeném osvětlení? Potom se nemůžete divit, že vás vidina společné sexuální aktivity vzrušuje přibližně stejně jako mytí nádobí. Zkuste změnit místo, na kterém se milujete. Není důvod, proč byste se měli omezovat pouze na ložnici, když se stejně dobře můžete pomilovat na kuchyňském stole, ve výtahu nebo ve vaně. Nové prostředí a nezvyklost situace pak do vašich hrátek zcela jistě přihraje novou vlnu adrenalinu.

 

4. Nebojte se erotických pomůcek.
I když se vám možná zdá, že návštěva sexshopu je vyhrazena pouze nymfomankám a pornohercům, v dnešní době už existuje nepřeberné množství vkusných a decentních pomůcek, které dokáží vašemu milování dodat netušené dimenze. Kromě přímého dráždění citlivých míst s sebou sexuální pomůcky nesou i podněcování vizuálního typu. V každé primitivní sexuální učebnici se přece dočtete o tom, jak muži reagují na vizuální podněty.

 

5. Začněte znovu.
I když se vám možná zdá, že po pěti letech vztahu, kdy o sobě víte téměř všechno, je nemožné vrátit zpátky původní jiskření, přece jen se o to můžete pokusit. Pozvěte svého drahého na regulérní rande. Nikdo po vás nechce, abyste se tvářili, jakože se vidíte poprvé a absolvovali znovu přihlouplé seznamovací fráze. K úspěchu noci zcela postačí, když se pokusíte znovu vžít do doby, kdy se o vás při pouhém pohledu na něj pokoušel orgasmus. Oprašte znovu komplimenty, zapomeňte alespoň pro jeden večer na diskuse o kapajícím kohoutku a blížící se rodičovské schůzce a věnujte se jen sami sobě. Na vyvrcholení večera se to určitě projeví.

 

...

.... Dovolte si trochu násilí.
Samozřejmě, že po vás nikdo nechce, abyste se nacpali do latexového oblečku s kovovými hřeby a zbičovali se navzájem do bezvědomí. Nicméně věčné vzdychání nad západem slunce a olejové koupele se časem musí přejíst úplně každému. Vpusťte do své ložnice trochu tvrdší praktiky, než na které jste byli doposud zvyklí. Svázané ruce, zavázané oči a lehký pocit, že jste tomu druhému vydáni na milost probudí váš adrenalin k nebývalému výkonu. Zapomeňte na klasické rozdělení rolí: svázaná žena a dobývající muž. Vašemu partnerovi zcela jistě zalichotí, když mu svou touhu dáte najevo tak přímočarým způsobem.

 

7. Vzrušte se fantaziemi.
Jistě máte v hlavě schovaných několik erotických fantazií a scén, které jste ještě nikomu neřekli. A kdy jindy by na ně měla dojít řada, než v období, kdy váš sexuální život není zrovna v nejlepší kondici? Nemusíte se nutně vydat své drahé polovičce napospas sami, klidně svou fantazii předložte jako vrcholně sexuální scénu, kterou jste zahlédli v erotickém filmu. Vyprávění erotického příběhu před samotným milováním vám poslouží jako vynikající předehra a možná se váš partner nechá i inspirovat.

 

8. Dopřejte si vzájemnou masturbaci.
Na vrcholcích výzkumů zabývajícími se mužskými sexuálními fantaziemi se pravidelně umisťuje touha mužů pozorovat svou partnerku při masturbaci. Ačkoli vám možná tato aktivita připadá jako vysoce intimní záležitost, překonání studu se vám bohatě vyplatí. Kromě již zmíněných vzrušujících vizuálních podnětů můžete vzájemně okouknout, jaké doteky dělají vaší polovičce dobře. Vzájemná masturbace má navíc spoustu zajímavých variant, od souběžné onanie až poté, kdy jeden z vás vede tomu druhému ruku.

 

9. Zapojte zrcadlo.
I když se vám to může jevit jako stokrát provařený trik, milování před zrcadlem vás určitě chladnými nenechá. Odborníci tak například doporučují řešit situaci, kdy jeden z partnerů touží po skupinovém sexu, zatímco pro druhého z páru je taková představa nepřijatelná. Významnou součástí vzrušení u skupinového sexu je pozorování ostatních párů (opět vizuální podněty) a i když samozřejmě sex před zrcadlem může být jen těžko plnohodnotnou náhradou sexu ve více lidech, představuje víc než příjemné zpestření.

 

10. Vsaďte na hladký sex.
Páry, v nichž jeden z partnerů holí toho druhého, nejsou žádnou výjimkou. Pokud mezi ně patříte i vy, můžete zkusit jít ve svých aktivitách ještě o několik kroků dál. Před vaším příštím milováním se nechte od svého partnera zbavit veškerého porostu na citlivých místech. Hladká kůže je totiž mnohem citlivější na všechny doteky a tření, takže vás požitek se znásobí.

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.