Lvice či panna

20. 05. 2007 | † 12. 10. 2013 | kód autora: g8C

Znáte upjaté holky? Je jim 16-19 let, mají dokonalou pleť, jsou dokonale štíhlé, mají dlouhé vlasy svázané vzadu do copu, jsou ze všehohned pohoršené (třeba když je někde moc lidí, a někdo se o ně otře), jsou taky poměrně inteligentní, jsou to zásadité "netykavky", a jsou taky často (vlastně pořád) nechutně nudné.

Nemám rád takového holky. Je to takové vznešené nic. Nedá se s nimi ani píchat, musí Vás prvně milovat, a když je konečně dostanete do postele, tak zjistíte, že je všechno bolí, nohy jim nejdou dát nahoru, o análním sexu nechtějí ani slyšet, neumí Vám jej dobře vykouřit, a Vy si říkáte "proč ji vlastně ihned nenechám, proč ji nepošlu domů, teď hned?!", ale pak to stejně děláte znovu a znovu, pro ten pocit lovu, protože lovit upjatou holku, co vypadá a chová se jako panna, vznešená a čistá, andělská a voňavá, neposkvrněná a ctnostná, má cosi do sebe, není tam sice to extrémní vzrušení z dokonalého a živočišného sexu, ale jen z procesu a z toho, že tu andělskou krásu nabodnete a zničíte.

Lov kusů a první zářez do bělostné kůže. A lov je nádherný!

Jiné typy holek, živočišné, co jsou jak inteligentní, tak si dokážou užívat života (ne, toto se opravdu nevylučuje), ty je mnohem snažší lovit, a je s nimi i mnohem zábavnější sex, a život a vztah vůbec, ale nikdy zase s nimi nezažijete ten proces "zprznění cnostné panny" a její přivedení na "cestu rozkoše a zvrácené vášně". Nevím, co mě baví víc, mám pocit, že se to pohybuje tak nějak ve spirále, chvíli jsou to cnostné panny, a pak zase ty druhé. Lvice.

Fakt je ale ten, že mám asi přece jenom víc rád ty holky živočišné. Panny jsou totiž, kromě lovu, nudné. Nic v sexu nevymyslí, ničím Vás nepřekvapí, jsou to prostě pro sebe dokonalá, ale jinak dokonale tupá, stvoření. Upjatou pannu nenapadne aby Vám na narozeniny dodala jako dárkový balíček sebe i blonďatou kamarádku, aby se při přípravě vánočního cukroví svlékla do naha, namazala si prsa šlehačkou, a zavolala Vás, nemůžete to s ní dělat v sauně či ve veřejném bazénu či lázních (moje oblíbené Blumau, Rakousko), kde jí pod vodou stáhnete plavky, protože se bojí, že je tam moc lidí (tu lvici to naopak bude o to více vzrušovat), taková panna k Vám nepřijde, když se díváte na hokej a neřekne Vám, v kleče, na kolenou, "mohu Vám jej, pane, prosím vykouřit, až do konce, a všechno to spolykat?".

Pannu můžete jen svléknout, promazat, opíchat, dlouze, něžně, mockrát za sebou, bude něžně vzdychat, můžete ji opíchat třeba v kině, ale vždy to budete Vy, kdo musí mít iniciativu.

Jak o tom tak přemýšlím, nemám rád upjaté panny. Jsem skutečně spokojen jen s lvicí, co si umí a chce pohrávat a hrát, a co si občas umí zahrát i na to pannenské lvíčátko, a občas naopak seknout drápkem ;-)

obrazek

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.